Podporuje mojeID

Úvod »DOPLŇKY» řasa Chlorella 500g, 2000 tablet bio produkt


        

řasa Chlorella 500g, 2000 tablet bio produkt

doplněk stravy

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: řasa Chlorella
běžná cena 1 550 Kč (60 EUR)
naše cena bez DPH : 1 066 Kč (41 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
1 290 Kč (50 EUR)

Chlorella od německé firmy Bienenschwarmmm v nejvyšší bio kvalitě za bezkonkurenční cenu! Výroba je neustále kontrolována a certifikována dle německé ekologické směrnice eko-DE-006, produkce se řídí normou ISO 9001:2000.

Sladkovodní řasa Chlorella má několik zásadních významů pro lidské tělo:

Detoxikace organismu: Vláknina je třívrstvá a má výjimečnou schopnost vázat toxický odpad, který se v nás ukládá ze stravy. Těžké kovy a jedy ze stravy a ovzduší na stěnách střev mohou vážit až několik kilogramů. Vláknina chlorelly tento odpad váže a odvádí z těla. Tím podpoří vyprazdňování a snížení hmotnosti (ne odstraněním tuku, ale odpadních látek).

Přírodní zdroj vitamínů, minerálů a všech 8 esenciálních aminokyselin: Chlorella je bohatá na omega-3 mastné kyseliny, chlorofyl, vitaminy B (B1, B2, B6, B12), stopové prvky a minerály (vápník, železo, draslík, hořčík, selen, zinek). V obsahu několika vitamínů absolutně vede. Příkladem mohou být "supermolekuly" vitamínu B12, které obsahuje více než hovězí játra či pivovarské kvasnice. Obsahuje molekuly mládí - antioxidanty, vitamín C (17 x více než pomeranče), a především betakaroten (10 x více než karotka). Chlorella obsahuje 20 x více železa než špenát, vápníku má 11 x více než kravské mléko. Její minerály jsou organicky vázané a jsou maximálně využitelné.

Působí jako přírodní probiotikum a antibiotikum: CGF, chlorellový růstový faktor, je vitalizující složka nacházející se pouze v chlorelle a nejbohatší je na ni chlorella pyrenoidosa. CGF dělá z chlorelly unikátní produkt. CGF unavené buňky doslova oživuje. CGF obnovuje všechny buňky v těle až 4 x rychleji. Pomáhá při únavových stavech a nedostatku vitality. Urychluje hojení ran a zvyšuje množství obranných krvinek. Prodlužuje biologický věk.

Chlorella nepracuje pouze jako probiotikum, ale působí i antibakteriálně. Obsahuje látku nazvanou chlorellin, která je přírodním antibiotikem. Podobně antibioticky působí v česneku látky allicin a ajoen. Na rozdíl od chemických antibiotik působí chlorellin pouze proti patogenním organismům bez poškození trávicí mikroflory. Proto je možné velkými dávkami Chlorelly pyrenoidosy docílit u infekčních onemocnění i antibiotického efektu.

Doporučené dávkování : pro muže okolo 5 gramů (20 tablet), pro ženy cca 4 gramy ( tmavá stolice – nestrávený chlorofyl je indikátorem správného dávkování). Při nemoci, únavě nebo ´špatném jídelníčku´ můžete dávky zvýšit až na 20 gramů, zelené biopotraviny nemohou uškodit. Doporučujeme užívat 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle, můžete rozkousat nebo polknout a zapít vodou do teploty max. 35°C. Chlorella je samozřejmě užitečná i pro děti, zlepšuje jim vstřebávání a čistí zažívací trakt ( předchází dětské zácpě), pomáhá v boji proti nachlazení a kazivosti zubů ( v tomto případě tablety rozkousat). Dětem do 3 let je nutné tablety rozdrtit ( dle norem hrozí vdechnutí), od 3 let je mohou užívat jako dospělí. Prospěch chlorelly spočívá v dlouhodobém užívání, není to lék, ale kvalitní přírodní doplněk stravy, vydržte ho proto užívat alespoň 3 měsíce, za pokus to stojí. Doporučujeme užívat společně se zeleným ječmenem.

NTk2YW